ıp kayit cihazi fiyatlari
ıp kayit cihazi fiyatlari

Ip kayıt cihazı fiyatları kullanılacak olan kamera sayısına göre değişir. Öncelikle kaç adet kamera ihtiyacınız olduğu belirlenir. Ip kamera kayıt cihazı fiyatları yani network video recorder kısaltmış olarak nvr  fiyatları olarak da araştırabilirsiniz.

ip kayıt cihazı fiyatları
ip kayıt cihazı fiyatları

Ip kamera kayıt cihazları genel özellikleri ile kameranın çözünürlüğü düşürmeden  kayıt yapar h265 ve h265+ sıkıştırma formatına sahiptir. Yeni nesil hibrit kamera kayıt cihazlarını  hem ıp kamera kayıt cihazı hemde ahd kamera kayıt cihazı olarak kullanmanız mümkün. Kullanımı oldukça pratiktir.

ıp kamera kayit cihazi fiyatlari
ıp kamera kayit cihazi fiyatlari

ıp kameralar kablolu ve kablosuz kullanılma özelliği ile tak çalıştır kurulum kolaylığı ile güvenlik zafiyetlerini pratik bir şekilde ortadan kaldırıyor. Kablolu ıp kameralar ıp kamera kayıt cihazına bağlandığı gibi kablosuz ıp kameralarda kayıt cihazına bağlanıp harddiske uzun süre kayıt yaptırabilirsiniz. Xmeye tabanlı ıp kamera kayıt cihazlarının 5mp, 4 mp 2 mp kamera desteği bulunur.Besta marka ıp kamera kayıt cihazlarını geniş band aralığı , xmeye alt yapısı ve uygun fiyatları ile incelemenizi tavsiye ederim.

ıp kayıt cihazı fiyatları