ip dome kamera fiyatlari
ip dome kamera fiyatlari

Ip dome kamera fiyatları istenilen ürüne göre değişmektedir. Ip dome kameralar iç mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.İç mekan ıp dome kameralar ilk olarak poeli ve poesiz olarak ikiye ayrılır. Poeli sistemde (power over ethernet) kullanılacak kameranın poe destekli olması gerekir.Bu sistemde kamera çalışmak için gereken enerjiyi nvr ıp kamera kayıt cihazından yada poe switchden alır. Ip iç mekan dome kamera poesiz sistemde kullanılacak ise poe desteği olmayan kameralar tercih edilmelidir

.

ip dome kamera fiyatlari
ip dome kamera fiyatlari

Ip dome kamera fiyatları nın farklarından bir diğer nedeni ise dahili mikrofona sahip ıp dome kameralardır.İçinde bulunan küçük bir ses alıcısı yardımıyla sesli kayıt alır. Uzaktan izleme programı ile canlı olarak ortamdaki sesi dinleyebilirsiniz.

Ip dome kamera fiyatları nı araştırırken sistemin doğru ve sağlıklı çalışması için bunlara dikkat etmemiz gerekir. Mevcut sistemimize ek olarak yada arızalı bir kameranın yerine alınacak ise bu bilgiler önemli. Besta güvenlik te tüm kameraların özellikleri ayrıntılı bir şekilde anlatılmış.Kamera arayışınızda bestaguvenlik.com u incelemenizi tavsiye ederiz.Müşteri hizmetleri ve teknik servisleri sizi danışmak istediğiniz her konuda yardımcı olmaktadır.

ıp dome kamera fiyatları