guvenlik kamerasi en iyi marka
guvenlik kamerasi en iyi marka

Güvenlik kamerası günümüz şartlarında elzem bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu ihtiyacımızı karşılamak için araştırmalar yaptığımız da piyasada çok çeşitli ürünler ve markalar görmekteyiz. Orijinal olmayan ürünler,ürün satışında yazan megapiksel karşılılığını vermeyen, kalitesiz görüntü sunan birçok marka bulunmaktadır. Sizler için fiyat güvenlik kamerası en iyi markaları araştırdık. Araştırmalarımız sonucu en iyi ilk beş markayı listeledik.

  1. Besta
  2. Dahua
  3. Haikon
  4. Neutron
  5. Samsung

Besta marka güvenlik kamera sistemleri

Besta güvenlik, güvenlik kamerası ve sistemlerinde oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Her ihtiyacınıza cevap veren ürünleri bu markada bulabilirsiniz. Ip kamera sistemleri, ahd kamera sistemleri, kablosuz kamera sistemleri, dvr kayıt cihazları, nvr kayıt cihazları, kablosuz wifi kamera kayıt cihazları, kamera adaptörleri ve güvenlik kamerasına dair her ürünü bulabilirsiniz.

Besta marka kameralarda yaptığımız araştırmalar sonucunda elde ettiğimiz bilgileri biraz daha açmak gerekirse, büyük sitelerde, gece ışık olmayan yerlerde, üretim yapılan her türlü fabrika, atölye ve benzeri alanlarda kullanabileceğiniz gece ve gündüz görüşü yüksek kalite uzun mesafe görüş veren kameraları ıp ve ahd sistemde üretimi mevcut. Kalabalık iş yerinde,para alışverişinin yoğun olduğu market, büfe ve döviz büroları gibi alanlarda 2.8 mm-12mm aralığında ayarlanabilir lensli kameralar yada optik ve dijital zoom özelliği olan motorize lensli kameralarla nakit akışını net bir şekilde kayıt altına almak mümkün. Evimizin içinde, daire kapılarımızın önünde, asansör gibi dar alanlarda geniş açılı kablolu yada kablosuz  kamera seçenekleri ile çözüm sunabiliyor.

guvenlik kamerasi en iyi marka
guvenlik kamerasi en iyi marka

Dahua marka güvenlik kamerası sistemleri

Listemizin ikinci sırasında yer alan dahua marka güvenlik kameraları sisteminde ıp ve ahd kamera çeşitleri mevcut. İç mekan kameralar, dış mekan kameralar, dvr ve nvr kayıt cihazları ürün seçenekleri arasında yer almaktadır. Online satış platformlarında satışı bulunan ürünlerde çok farklı fiyatlar aralıkları görebilirsiniz. Fiyatlarda ki bu farklılıklar özellikle son kullanıcılarda kafa karışıklığı neden olmakta. Tamda bu nedenle fiyat performans olarak sağlıklı bir değerlendirilme yapılamıyor.

guvenlik kamerası en iyi marka
guvenlik kamerası en iyi marka

Haıkon marka güvenlik kamerası sistemleri

Haikon güvenlik sistemleri piyasada satışı olan üçüncü markadır. Cctv ve ıp güvenlik kameraları, kayıt cihazları satışı olan haikon marka güvenlik kamerası sistemleri, marka bilinirliği nedeni ile fiyatlarının yüksek olması performans olarak fiyatının altında kalması bu markayı listemizin üçüncü sırasında yer edinebildi.

guvenlik kamerasi en iyi marka
guvenlik kamerasi en iyi marka

Neutron marka güvenlik kamerası sistemleri

Listemizin dördüncü sırasında neutron bulunmaktadır. Neutron yine piyasada kendine yer edinmiş bir markadır. Özelikle proje bazlı çalışan neutron yüksek fiyat politikası ile son kullanıcı yada orta ve küçük ölçekli işletmelere hitap etmemektedir. Ip ve cctv kamera sistemleri, speed dome kameralar, kamera kayıt cihazları ile geniş ürün yelpazesine sahiptir.Teknik servis desteğinin uzun sürmesi kısa sürede sorunların çözüme ulaşmaması bu markanın listemizde dördüncü sırada yer almasına neden oldu.

guvenlik kamerası en iyi marka
guvenlik kamerası en iyi marka

Samsung marka güvenlik kamera sistemleri

Samsung marka güvenlik kameraları analog cctv kamera kameralarda oldukça yüksek satış oranı ile güvenilir markalar arasında yer almaktadır. 2mp 1080p üretimi yapılan kameralar yüksek satış fiyatı çok tercih edilmemesine neden oluyor. Markanın beyaz eşya ve cep telefonu üretiminin fazla olması kamera üretimin az olması fiyatların yüksek olmasının temelinde bu neden yatmaktadır.

guvenlik kamerasi en iyi marka
guvenlik kamerasi en iyi marka

Besta marka güvenlik kameraları ve sistemlerinin üretim aşamasında tüm kontrolleri yapılarak satışına sunulması,satış sırasında aldığınız hizmet ve satış sonrası hizmeti ile teknik serviste hızlı çözüm ve fiyatına göre üstün performans sunan tüm ürünleri ile listemizin ilk sırasında yer alan besta marka kameraları güvenle tercih edebilirsiniz.Yeni satışa sunulan premıum seri kameraları proje ürünlerinizde yüksek kaliteli bu kameraları uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

guvenlik kamerasi en iyi marka
guvenlik kamerasi en iyi marka

 

güvenlik kamerası en iyi marka