ev tipi kamera sistemleri
ev tipi kamera sistemleri

Ev tipi kamera sistemleri iç mekan kameralardan oluşur. İç mekan dome kameralar evlerde kablolu sistem olarak en çok tercih edilen kameralardır. İç mekan kameralar yuvarlak şık küçük kasa tipleri ile evimizin dekorasyonunda herhangi bir kötü görüntü oluşturmaz. Ahd ev tipi kameralar cctv kamera kablosu ile kayıt cihazına bağlanır. Dvr kayıt cihazına takacağınız harddiske kayıt yapar. Kayıt cihazında ses giriş ve çıkış özelliği var ise kameraya yakın bir yere takacağınız kamera mikrofonu ile kaydı sesli alabilirsiniz.

ev tipi kamera sistemleri
ev tipi kamera sistemleri

Ev tipi kamera sistemleri nde diğer bir seçenek ise kablosuz wifi ıp kameralardır. Bu kameralara sadece elektrik bağlantısı yaparak kullanılır, başka bir kablolama gerektirmez. Kaydı sd kart üzerine yapar. Çift yönlü ses desteği mevcuttur. Hem ortamdaki sesi dinleyebilir hemde ortama ses gönderebilirsiniz. Hareket takip, alarm gibi birçok özelliği olan bu kameralar portatif olması ve kurulum kolaylığı ile montaj masrafının bulunmaması artı özellik olarak çok tercih edilmesine en önemli etkendir.

ev tipi kamera sistemleri
ev tipi kamera sistemleri

 

Ev tipi kamera sistemleri ıp kameralar da günümüz itibari ile kaliteli ve net görüntüsü ile diğer sistemler arasında ilk sırayı almıştır. Ip kameralar ev içinde kablo bağlantısı ile kullanılmaktadır. Ev kamera sistemleri içinde dome ıp kamera küçük şık tasarımları evinizin dekorasyonunu bozmadan kullanabileceğiniz ürünlerdir. Ev tipi kameraya ihtiyacınız var ise besta güvenliğe uğramadan temin etmeyin. Kampanyalı fiyatları ve ürün çeşitlerini görmeden karar vermeyiniz.

ev tipi kamera sistemleri