dış mekan wifi ip kamera
dış mekan wifi ip kamera

Dış mekan wifi ip kamera lar günümüzde en çok tercih edilen ip kameralar arasında yer almaktadır. Ip dış mekan kameralarda kullanılan kablo karmaşasını ortadan kaldıran  dış mekan wifi kameralar kayıt cihazı bağlantı kablolu bağlantı gerektirmez. Kendi üzerine takabileceğiniz sd kart ile kayıt alabilirsiniz. Cep telefonunuza indirebileceğiniz ücretsiz uygulamaları ile kayıtlarınıza dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

dış mekan wifi ip kamera
dış mekan wifi ip kamera

Dış mekan wifi ip kamera ları uygulama üzerinden anlık ve geriye dönük kayıt izleme, ortamdan ses alıp ortama ses gönderebilirsiniz. Alarm özellikleri ile belirlediğiniz alanlarda belirdiğiniz zamanlarda hareket gördüğü zaman fotoğraf çekip size bildirim gönderir.

dıs-mekan-wifi-ip-kamera
dış mekan wifi ip kamera

360 derece dönebilen özellikte olanları yine uygulama üzerinden yönetebilirsiniz. Hareket takip etme özelliğine sahiptir.Çift yönü ses desteği bulunan kablosuz ıp kameralar ile ortama  ses gönderebilir ortamdan ses alabilirsiniz.  kameralar Çok fonksiyonlu dış mekan wifi ıp kameralar en uygun fiyatları ve kurulum desteği ile besta güvenlik te bulabilirsiniz.

Dış mekan Wifi ip kamera