32 kanal ahd kayıt cihazı , otuz iki adet kamerayı anda anda çalıştırabilen yüksek kaliteli board yapısına sahiptir. En az iki harddisk desteği olan bu cihazlar geniş bir depolama alanı sunar.

32 kanal ahd kayıt cihazı , hibrit özelliği ile aynı anda , ahd güvenlik kamerası ıp güvenlik kamerası çalıştırır. Yeni nesil 32 kanal kayıt cihazı 5mp 1440p güvenlik kamerası çalıştırma özelliğine sahiptir. Fabrikalar , siteler gibi geniş alanlarda tek cihaz ile farkı kameralar kullanarak tüm ihtiyaçları karşılayabilirsiniz.

Besta 32 kanal ahd kayıt cihazı , 32 adet 5mp ahd kamera yada 16 adet ahd kamera ve 16 adet ıp kamera yada 32 adet 5mp ıp güvenlik kamerası çalıştırabilen yeni nesil hibrit 32 kanal kamera kayıt cihazıdır.

32 kanal ahd kayıt cihazı

32 kanal dvr kayıt cihazı, h265+ sıkıştırma formatı ile h264 yada h265 kayıt cihazlarına kıyasla çok daha fazla kayıt alabilmektedir. Sabit ıp istemeden , cloud sistem ile cep telefonu, bilgisayar ve tabletlerinizde xmeye uygulaması ile kolay kurulumla ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

32 kanal ahd kayıt cihazı