Ip kamera seti ıp kameralardan oluşan güvenlik kamerası setleridir. Ip kamera seti , ahd kamera setine göre daha kaliteli bir görüntü sunmaktadır. Ip kamera seti alırken iç mekan kullanım için iç mekan ıp kamera, dış mekan kullanımı için dış mekan ıp kamera seçmemiz gerekmektedir.

ip kamera seti
ip kamera seti

İç mekan ıp kamera setinde kullanılan kameralar dahili mikrofonlu olanlardan modelleri tercih ederseniz sesli kayıt alabilir, uzaktan izlemede canlı ses dinleyebilirsiniz. Ip kamera setlerinde kamera, nvr kayıt cihazı, poe switch ve cat6 kablo bulunmaktadır. Kayıt için ıp kamera setinizin kayıt süresini gün olarak belirlemeli ve ona uygun bir harddisk satın almanız gerekir.

ip kamera seti
ip kamera seti

Ip kamera seti tak çalıştır bir sistemdir. Kurulumu oldukça basittir. Uzaktan izleme özelliği ile xmeye ve cms uygulamasıyla dünyanın her yerinen ücretsiz olarak izleyebilir, kameralarınızı yönetebilirsiniz. Network alt yapısı ile canlı ve net görüntü alabileceğiniz ıp kamera seti satın alırken besta güvenlik firmasını incelemenizi tavsiye ederiz

ıp kamera seti