Kendimizi en güvende hissettiğimiz yer evimizdir ancak olası olumsuz durumları da göz önüne alıp bazı ek önlemler almak lehimize olacaktır. Evinizde bebeğinizin bulunduğu odaya koyacağınız kablosuz kamera modelleri siz evde yokken aklınızın bebeğinizde kalmaması için bir katkı sağlar. Kolay montajı ve dilediğinizde yer değiştirme imkanı sunan kablosuz kamera çeşitlerini bestaguvenlik.com sitesinden inceleyebilirsiniz.

 

kablosuz kameralar
kablosuz kameralar

Diğer güvenlik kamerası sistemlerinde kablolama yapılması sebebi ile kamera konumunu değiştirmeniz zordur. Kablosuz kamera satın almanız halinde ise dilediğiniz zaman kameranızın yerini değiştirebilirsiniz. Çift yönlü ses desteği, sd karta kayıt yapması ve cep telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama sayesinde uzaktan izleme gibi pek çok avantajı olan kablosuz kamera çeşitlerini çok uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

 

kablosuz kamera
kablosuz kamera

 

Kablosuz kamera fiyatlarına da değinecek olursak çözünürlüğü 2mp olan 360 derece dönebilen panaromik kamera modellerini 150-250 tl arasında satın alabilmek mümkün. Firmaların belirli zamanlarda yaptığı indirimler sayesinde bu fiyatlardan daha da uyguna sipariş verebilirsiniz. Bebek kamerası olarakta kullanabileceğiniz bu ufak kameranın faydaları sizi de şaşırtacak.

 

Kablosuz Kamera